Dorota Was urządzi.

Dorota G.
Poniżej zamieszczam „kawałek” komunikacji z biznesmenką, prezeską Fundacji „Krok po Kroku”- DOROTĄ GUDANIEC, która od ponad półtora roku posługuje się dorobkiem naukowym FENIXA dla zysków materialnych i popularności- CZYLI : niezgodnie z przeznaczeniem, wbrew statusowi grupy wsparcia pacjentów.

Wiedza szerzona przez pacjentów FENIX nie może służyć ani upolitycznieniu tematu zdrowia, ani promować biznesowych ambicji prezeski, czy innych biznesów tzw. „aktywistów konopnych”.

Celowa dezinformacja pacjentów i ich opiekunów jest powodem patologii szerzącej się wśród ciężko chorych i umierających. Wielu z nich rezygnuje z konwencjonalnych i refundowanych metod, zastępując terapię smarami RSO i CBD, oferowanymi jako panaceum na wszystko, a nie jako wsparcie przy przejściu chemii czy radiacji.

Dezinformacja i brak odpowiedzialności prezeski fundacji Krok po Kroku to przyczyna wielu tragedii, też zgonów.

OSOBOM W ŚPIĄCZCE NIE PODAJE SIĘ KONCENTRATÓW Z CANNABIS, GROZI TO ZATRZYMANIEM UKŁADU RESPIRACYJNEGO!!!

FORMA KONCENTRATU RSO NIE JEST POLECANA PACJENTOM.

A OLEJ CBD TO SUPLEMENT, KTÓREGO NIE NALEŻY NAZYWAĆ LEKIEM NA EPILEPSJĘ.

Grupy pacjentów FENIX nie zarabiają na swojej chorobie, nie polecają smarów, ale szerzą wiedzę o roślinie Cannabis, o bezpiecznym i wydajnym zastosowaniu i o prawach pacjenta do legalnego wejścia w posiadanie nielegalnej rośliny, podjęcia bezpieczniej i TANIEJ terapii.

Nie jest moim zwyczajem zamieszczać korespondencję prywatną, ale ponieważ sprawy potoczyły się zaskakująco, uważam że dla dobra wyższego, dla dobra pacjentów i lekarzy, jak i zwykłych szarych obywateli Polski prawda o Dorocie G. i jej Fundacji „Krok po kroku” musi wyjść na światło dzienne.

Życzę miłej lektury.

PS. Czarne zamazania ukrywają dane poufne jak numery telefonów, adresy itd.

Komunikacja2
3

4

5

6

7

8

9

10
Dalszy ciąg historii hipokryzji http://medical-marihuana.eu/dorota-was-urzadzi/

Komentowanie jest wyłączone