MITY KONOPNE (smary) I MEDYCZNA MARIHUANA (roślina)

„MEDYCZNA MARIHUANA (ROŚLINA Cannabis) JEST LEGALNA DLA POLSKICH PACJENTÓW”.

the-ganja-kitchen-revolution-cannabis-cookbook imag6582WB-COVERimag6406 screen320x480 imag104251d-pZBB21L-1._SX387_BO1,204,203,200_imag1073 13055769_10209874765372750_8687276586954101574_oimag6499

CANNABIS to roślina, a jej susz sprowadzany jest dla polskich pacjentów z holenderskiego programu medycznej marihuany- BEDROCAN. Bedrocan to nie „leki z kanabinoidami”, ale zwykła roślina w plastikowych pudełkach. Medyczna marihuana (Cannabis)  przesyłana jest do Polski na zasadach procedury Importu Docelowego. Takiej procedurze podlegają wszystkie substancje lecznicze, które mają pozwolenie na użytek za granicami PL, a w Polsce nie przeszły jeszcze procesu rejestracji. Cannabis to nie lek, ale roślina zielarska. Każdy z pacjentów poza waporyzacją robi z odpadów kwiatowych swoje własne koncentraty, czyli masełko, olejek, ciasteczko etc. Ważne jest, by na układ endo-kannabinowy oddziaływać w sposób pełny (waporyzacja, trawienie, kremy zewnętrzne). Na całym świecie pacjenci dodają roślinę Cannabis do codziennej diety- wyciskają sok z liści, dodają masełko i olej do potraw. Pojawiło się dla nas wiele nowych przepisów kulinarnych, które zastąpiły dezinformację podziemia o potrzebie wysoko-skoncentrowanych  smarów (jak RSO czy CBD) i które odróżniły konopie włókniste (tekstylia) od bezsiennej medycyny Cannabis uprawianej przez i dla pacjentów (wierzchołki kwiatostanów żeńskich).

Obecnie pacjent w Polsce, który uprawia swoją własną roslinę Cannabis wchodzi w posiadanie tej nielegalnej rośliny w sposób legalny. Pomimo, że brakuje jasnych i precyzyjnych przepisów, które mówiłyby ile roślin na własny użytek może uprawiać sam pacjent, jedno jest pewne- BRAK KONTAKTÓW Z CZARNYM RYNKIEM I BRAK UDZIAŁU W DYSTRYBUCJI NIELEGALNEJ ROŚLINY WYŁĄCZA PACJENTA Z RYZYKA SZKÓD ZWIĄZANYCH Z ZAŻYCIEM SKONCENTROWANYCH ZANIECZYSZCZEŃ I SUBSTANCJI NIEZNANEGO POCHODZENIA.

images-1 Zrób to sobie sam!

Jako pacjentka wiem, że w interesie nowo-powstałych  biznesów konopnych nie jest moje zdrowie, czy pomyślność mojego leczenia, a TYLKO I WYŁĄCZNIE KOŻYŚĆ FINANSOWA BIZNESMENÓW UDAJĄCYCH „SPECJALISTÓW”, BĄDŹ „OPIEKUNÓW”. Pacjenci na całym świecie walczą z dezinformacją ludzi nie mających skrupułów ZARABIAĆ NA NASZEJ BEZSILNOŚCI i pacjenci sami organizują się w grupy samo-edukacyjne i grupy pomocy.

imag1113

Wciskanie pacjentom RSO i CBD ma zastąpić naturalną inteligencję rośliny Cannabis, która w swym anturażu wspiera nas pacjentów nie tylko poprzez stężenia i proporcje THC i CBD, ale poprzez setki aktywnych substancji w tym terpenoidów i flawonoidów. Dlatego głośno mówimy o patologiach związanych z polską dezinformacją edukującą pacjentów MM, miedzy innymi namawianie do porzucania innych terapii (jak radiacja czy chemia) i oddawanie się piekielnie drogiej i niebezpiecznej „magii smarów RSO/cbd”.

Działając w trosce o życie i zdrowie polskich pacjentów, którzy celowo manipulowani są przez producentów narkotyków i przemytników – GORĄCO NAMAWIAMY DO ODSŁUCHANIA AUDYCJI, której gościem jest leganda ruchów medycznej marihuany w CA i na świecie Michael Corral- międzynarodowy ekspertem w dziedzinie medycyny Cannabis, współautor projektu FENIX (ZEST).

Mike mówi jasno o obalaniu mitów i zatrzymaniu groźnej dezinformacji, mówi o odpowiedzialności i o redukcji szkód w terapii rośliną Cannabis (i jej pochodnymi koncentratami).

Zapraszamy do odsłuchania, link do audycji poniżej:

Komentowanie jest wyłączone